Wędkarstwo morskie

Wędkarstwo morskie polega na połowie morskich ryb na wędkę z pokładu specjalistycznej łodzi, czyli kutra. Morska turystyka wędkarska to dziedzina, która cieszy się rosnącą popularnością w Polsce oraz w wielu innych państwach, dlatego serdecznie zapraszamy klientów na nasze wyprawy na dorsza.

Rejsy

- czy warto się wybrać?

Wyprawa na ryby, na przykład na dorsza, to sposób na zdobycie nowych umiejętności i przeżycie niezapomnianych przygód. Wędkarstwo morskie staje się coraz bardziej popularną atrakcją, oferując ciekawe wyzwanie, a także alternatywę dla zorganizowanych wyjazdów służbowych. Jeśli lubią Państwo aktywne spędzanie wolnego czasu, rejsy z nami to rewelacyjna propozycja.

Wyprawa na dorsza

- korzyści

Przede wszystkim, wędkarstwo morskie pozwala na test swojej silnej woli, wytrzymałości i zaciekłości. Jest to zdrowa alternatywa na spędzanie wolnego czasu, przy której można usiąść wieczorem przy grillu, zjeść pyszną i aromatyczną, a przede wszystkim świeżą rybę. A najważniejsze jest to, iż nie ma na świecie równie smacznego posiłku jak ten przyrządzony z jedzenia zdobytego dzięki swoim umiejętnościom.

jacht Hunter

Nasza oferta

Firma Hunter Ustka oferuje rejsy wędkarskie skierowane zarówno do amatorów, jak i do pasjonatów wędkarstwa morskiego. Wyprawy trwają od ośmiu do nawet dwudziestu godzin i odbywają się pod czujnym okiem profesjonalnego szypra, który udziela fachowych rad podczas połowu. Na łodzi znajdują się specjalistyczne wędki, które mogą zostać wypożyczone przez klientów. Organizujemy także rejsy rekreacyjne, podczas których można nacieszyć oczy malowniczymi widokami i charakterystycznym nadmorskim powietrzem.

Ikona łodzi