Naszą specjalnością są wyprawy na dorsza.

 

 

 

 

 

Rejsy turystyczne

Nasza firma organizuje niezapomniane rejsy wędkarskie i turystyczne dla grup zorganizowanych. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i szkoły, uczelnie czy przedsiębiorstwa. Przygotowujemy wycieczki, które zapewniają uczestnikom mnóstwo wrażeń oraz na długo zapadają w ich pamięci. Wyprawa na dorsza czy relaksacyjny rejs o zachodzie słońca to ciekawa alternatywa na spędzenie wolnego czasu. W trakcie przygotowanego przez nas wydarzenia, na klientów czekają zachwycające widoki, wieczory kawalerskie oraz panieńskie a także sesje zdjęciowe, dla których scenerią będzie Morze Bałtyckie.

Hunter Ustka - oferta

Oferta firmy uwzględnia rejsy wędkarskie z Ustki dla klientów indywidualnych oraz większych grup. W zależności od preferencji uczestników mogą one trwać od ośmiu do nawet piętnastu godzin. Wyprawy na dorsza to nie jedyna forma zabawy jaką przygotowaliśmy dla naszych klientów. Organizujemy także rejsy nurkowe oraz krajobrazowe, będące opcją dla osób, których nie interesuje wędkarstwo morskie. Dodatkowo, możemy zająć się także przygotowaniem imprezy na lądzie po wyprawie. Na miejscu załoga zajmuje się filetowaniem złowionych ryb.

jacht Hunter

Galeria

W naszej galerii znaleźć można szereg zdjęć, na których uwiecznione zostały wybrane rejsy wędkarskie z okolic Ustki, a także bardziej rekreacyjne wypady. Na zamieszczonych przez nas fotografiach można także zapoznać się z naszym jachtem oraz panującymi na nim warunkami. Dbamy o to, by uczestnicy naszych wypraw poza wspomnieniami mogli zabrać ze sobą do domu także pamiątki w postaci zdjęć.